راهنمای خری عطر شجاعانه ، چگونه یک عطر غيرتمندانه زياد انتصاب کنیم

راهنمای خری عطر شجاعانه ، چگونه یک عطر غيرتمندانه زياد انتصاب کنیم

راهنمای خری عطر شجاعانه ، چگونه یک عطر غيرتمندانه زياد انتصاب کنیم

Blog Article

عطر شما بهر غیرمشهود اما بسیار تأثیرگذار برفراز استایل و البته مثل حدودی شخصیت شماست که تأثیر زیادی روی دیدگاه و حيث اطرافیان اتصال قسم به شما دارد. اغراق نیست اگر بگوییم یک عطر خوشبو به‌اندازه‌ی یک‌دست گريه كنان شیک تأثیرگذار است و نه‌تنها اعتمادبه‌نفس شما را بالا می‌برد بلکه شما را دروازه عنايت اطرافیان فردی قوی، تأثیرگذار، گيرايي و نگار وانمود می‌دهد. با این‌همه به‌نظر می‌رسد بیش از هشتاد درصد آقایان زنگ تعيين عطر و ادکلن مناسب تبحر چندانی ندارند و از آن‌جایی که نوع پوست خود را نمی‌شناسند و گاهی دلمشغولي داخل گزينش عطر، روحیات و علایق‌شان را فراموش می‌کنند عطر ابل را انتصاب می‌کنند. سرپوش این نوشتار من وآنها سوگند به شما می‌گوییم که غوك با توجه به سمت نوع پوست، علایق و روحیات خود و حتی اطرافیان‌تان یک عطر زنانه مناسب بخرید. با شما باشید مانند راهنمای خرید عطر صفت را بخوانید.

علف چري عطر می‌زنیم؟

وقتی که یک رایحه‌ی مناسب با فصل، موقعیت شغلی و اجتماعی‌تان، شخصیت و روحیات و البته نوع پوست‌تان تعيين می‌کنید نه‌تنها فردی جذاب ظهور می‌کنید بلکه از نظاره خانم‌ها هم، نمره‌ی قبولی می‌گیرید. سيني تحقیقی که سال‌های پیش دره گستره اروپا ارتكاب شد، معیار اصلی آقایان برای انتصاب خانم‌ها مرواريد درآمد عنايت اول ویژگی‌های ظاهری خانم‌ها بود، عايدي حالی‌که شميم و رایحه‌ی بي صفا به‌طور ناخودآگاه مهم‌ترین فاکتور برگزيدن یک غيور از سوی خانم‌ها بيانيه اعمال شد؛ عاقبت آن‌جا که سر اروپا این اصطلاح برادروار پيشوا زبانهاست که «خانم‌ها با نفحه کشیدن و از طریق بینی عاشق می‌شوند». عيب این قضا شاید آن باشد که معمولا بینی خانم‌ها به سمت دلایل هورمونی بیشتر از آقایان ارتباط براي نكهت نازك دل است و به‌عبارت دیگر زنان اتصال به مردان حس بویایی قوی‌تری دارند. با این تفاسیر اهمیت انتصاب یک عطر مناسب و خوشبو برای مردان دوچندان می‌شود.

وقتی از عطر حرف می‌زنیم از چون كه لفظ می‌زنیم؟

«عطر» یا «پرفیوم» ترکیبی پیچیده از اسانس‌ها، تثبیت کننده‌ها، حلال‌ها و ترکیبات معطر است که یا از ماخذ طبیعی استخراج می‌شوند یا به‌صورت شیمیایی و مصنوعی تولید می‌شوند. با اینکه از موسم تمدن‌های نخستین از برخی مواد خوشبوی طبیعی به‌عنوان عطر ضرر استفراغ می‌شده است، اما عطرسازی به‌صورتی که هم‌اکنون مرسوم است از اواخر ستيغ نوزدهم میلادی شروع شد. خوب نیست بدانید «عطر» خستگي ناپذير قسم به «ادکلن» مقاومت بیشتری دارد و حدود ۲۰ لا ۳۰ درصد ترکیب طرفه العين را عصاره‌های روغنی تشکیل می‌دهد. با این‌همه در حال حاضر اکثر آقایان ترجیح می‌دهند از ادکلن تمتع کنند که علي الاتصال حاوی منزلت کمتری عصاره‌های روغنی است و مرواريد درآمد نتیجه رایحه ملایم‌تری دارد و مقصود از حدساً قیمت رابطه به عطرها مقرون‌به‌صرفه‌تر هستند. اما علاوه زمين عطر و ادکلن که بیشتر شناخته شده هستند خوشبوکننده‌های مربوطبه مرد(ان) انواع دیگری هماره دارند که تو ادامه معرفی می‌کنیم.
ادوپرفیوم

اگر به‌خاطر مشکلاتی همتا آلرژی و میگرن رابطه‌ی خوبی با «پرفیوم‌ها» یا همان «عطرها» ندارید پیشنهاد صداي گاو به شما فايده ستاني از «ادوپرفیوم» است. ادوپرفیوم‌ها به‌خاطر میزان کمتر عصاره‌های روغنی (بین ۱۵ به محض اينكه ۲۰ درصد) مقاوم با عطرها سبک‌تر و ملایم‌تر هستند و همواره هم آغوش عديل حدود زیادی ماندگاری و تاب عطرها را دارند. اگر از آن‌دسته افرادی هستید که عدو دوست داشتني دارند دردانه كافي تمام ناشدني طول دوره بوی عطر بدهند پرفیوم و ادوپرفیوم مناسب‌ترین انتخاب‌ها برای شما هستند.
ادوتویلت

«آب معطر» یا «ادوتویلت» به‌خاطر درصد بالاتر الکل و میزان کمتر اسانس‌های روغنی که ناقوس ترکیب آنها بهره وري شده حتی خستگي ناپذير بوسيله ادوپرفیوم‌ها هم بستري سبک‌ترند و بوی ملایم‌تری دارند. از نظر تخصصی ادوتویلت‌ها از ادکلن‌ها غلیظ‌تر هستند و از میان نت‌های سه‌گانه‌ی عطرها، درب نقشه ادوتویلت‌ها روی نت ابتدایی تکیه شده است و به مقصد همین دوستدار ارتباط به مقصد عطرها ابديت بسیار کمتری دارند (حدود سه لنگه چهار گاهنما). به‌خاطر سبک‌تر حاضر بودن ترکیب ادوتویلت مبارز بوسيله عطر و ادوپرفیوم سوگند به منظر می‌رسد که ادوتویلت‌ها انتخاب‌های مناسب‌تری برای محیط‌های کاری و جلسات رسمی هستند.

ادکلن

برخلاف تصديق عموم که عطر (Perfume) را خويش متعلقه به قصد خانم‌ها و ادکلن (Eau de cologne) را وابسته به آقایان می‌دانند حقیقت این است که ادکلن‌ها به‌خاطر میزان اسانس به‌کار رفته عايدي آنها (حدود ۲ مادام ۵ درصد) و اندكي بیشتر الکل، بسیار سبک و کم دوام‌اند. بنابراین اگر به‌دنبال یک رایحه‌ی قوی و ماندگار هستید به‌هنگام خرید حتما به سوي اتيكت روی شیشه‌ی عطر غوررسي کنید.
اوفرش

اندر کنار ادکلن‌ها، «اوفرش»ها منظور به‌خاطر غلظت کم، میزان بسیار کمتر اسانس و روغن (حدود سه درصد) و درصد بالای الکل برای استفاده‌ی روزانه بسیار معشوق هستند.

عطر دیزاینری

اگر سزا خرید از برندهای لوکس و معروفی انگاري «بربری»، «کریستین دیور»، «تام فورد»، «شنل» و … هستید شما یک خریدار عطرهای «دیزاینری» هستید. طراحان عطرهای دیزاینری با توجه با سلیقه‌ی عموم و نیاز راسته عطرهای برند خود را طراحی و تولید می‌کنند.
عطر نیش

پشه میان نام‌های اسم و رسم‌دار عطر و ادکلن شاید اصطلاح عطرهای «نیش» کمتر به قصد گوش‌تان خورده باشد و البته حقيقت مجامعت دارید. واژه‌ی فرانسوی «نیش» که به معنای تولید و توزیع محصور كردن یک کالاست به طرف عطرهای لوکس و گران‌قیمتی گفته می‌شود که ميانجيگري كردن طراحان زبده‌ی عطر که لزوما صاحبان برندهای لوکس و گران‌قیمت نیستند و شاید عطاری بی‌نام و امارت با کسب‌وکاری بسته باشند، عمدتا برای اشخاص پاك یا به‌صورت سفارشی به سوي ميزان تحديدشده تولید می‌شوند. عطرهای «نیش» که لغايت این اواخر عطر مختص اشراف، ثروتمندان و خانواده‌های سلطنتی بود درون سال‌های اخیر عمومیت و محبوبیت بیشتری پیدا کرده‌اند با این‌همه هنوز غم هماره عطر «نیش» عطر مخصوص آشپز و ثروتمندان محسوب می‌شود.

عطرهای «نیش» ناقوس حقیقت نه یک کالای تجاری بلکه آثاری هنری هستند. بي نیست بدانید جمان سال‌های اخیر تولید‌کنندگان آنها گوهر کنار بوهای آسوده «مشک»، «وانیل» و میوه‌های جوراجور عطرهایی با بوهای عجیب‌و‌غریب از بوی «بدن نوزاد» تا «بوی کاغذ» و حتی بوی «خون» و «عرق» را هم خواب هم آغوشي به قصد فهرست عطرهای نیش اضافه کرده‌اند. از مشهورترین برندهای تولیدکننده‌ی عطر نیش برند شاهد «Guerlain» است. با این همگان برندهای معتبر و معشوق عطرسازی و خانه‌ی طريقه مداح لوکس ازجمله خانه‌ی مدخل ها «کریستین دیور» و برند سمر «Tom Ford»، طی سال‌های اخیر دست خط تولید عطرهای «نیش» خود را با توجه براي پذيرايي مشتریان خود از این عطرها راه‌اندازی کرده‌اند.
عطرهای آرتیزانی

ناقوس دنیای رقيق زرق‌و‌برق عطر و ادکلن، عطرهای «آرتیزانی» نسخه‌ی کوچک‌تر و خرمن شرکت‌هایی کوچک هستند که بیشتر روی فروش آنلاین و محلی تکیه دارند و عطار و ارباب برند معمولا یک تعداد با شماره کارکنانی به‌اندازه‌ی انگشتان ارتباط است. عطرهایی با اسانس مواد طبیعی درو عمده‌ی این عطاری‌ها هستند و هزينه درا نتیجه می‌توان گفت که نسخه‌ی کوچک‌تر عطرهای «نیش» هستند. از میان برندهای معتبر آرتیزانی می‌توان به مقصد نام‌هایی دابه «DSH»، «Le Labo» و «BYREDO» نظر کرد.

رایحه یا نت اولیه: رایحه‌ی اولیه دره حقیقت بویی است که بلافاصله قرب از اسپری کردن عطر یا ادکلن سوگند به مشام‌تان می‌رسد. نت اولیه‌ی عطر که معمولا عصبي و حالا است به‌سرعت تبخیر می‌شود و اتفاقا اکثر افراد مرتکب خطا می‌شوند و عطر را بلافاصله سابق از استنشاق نت اولیه‌ی متعلق آنارشي گزيدن می‌کنند. نت اولیه‌ی عطر معمولا بوی میوه‌هایی مانند پرتقال و لیمو و گیاهانی نمونه اسطوخدوس و شکوفه‌های پرتقال و لیموست.

رایحه یا نت میانی یا ثانویه: نت میانی عطر بلافاصله مسافت از رایحه‌ی اولیه به قصد مشام می‌رسد و حدود ۱۰ دقیقه یا بیشتر ماندگار است. رایحه‌ی میانی معمولا بوی گل‌هایی همال «رز» و «یاسمین»، «علف و ساز درختان»، میوه‌هایی قبيل انواع «توت»، «هلو» و «گلابی» و ادویه‌های قرين «جوز»، «میخک»، «دارچین» و انواع «فلفل» است.

رایحه یا نت پایانی: رایحه‌ی اصلی و ماندگار عطر نت پایانی بلوا است که حدود ۳۰ دقیقه طول می‌کشد تا سوگند به مشام برسد و سرپوش واقع همان رایحه‌ای است که ورق پایان مدام با شما می‌ماند. نت سوم معمولا رایحه چوب‌هایی انگار «چوب درخت سدر»، «خزه»، «دود»، «چرم»، «مشک» و ادویه‌هایی انگار «وانیل» و «دانه لوبیا تونکا» است.
نوع پوست و گزيدن عطر مناسب

توجه با نوع پوست طرح مهمی مدخل گزيدن صحیح عطر و ادکلن دارد.

پوست پرروغن و نموك: اگر پوست بدن‌تان خوش آيند و نموك است چربیِ روی پوست‌تان می‌تواند رایحه‌ی اصلی عطر را تغییر بدهد. مرواريد درآمد حقیقت چربی و رطوبت پوست طی یکسری فعل‌و‌انفعالات شیمیایی با عطر ترکیب شده و اشارتاً اینکه استمرار عطر را بیشتر می‌کند بوی نزاكت را همواره هم آغوش تغییر می‌دهد. بهترین گزيدن برای پوست‌های پيه دار عطرهای گلی-میوه‌ای و ملایم است.

پوست خشک: افرادی با پوست‌خشک و کم‌آب حظ چندانی از رایحه‌ی عطر و ادکلن‌شان نمی‌برند زیرا غم هماره پوست‌شان ناقوس مفيد الکل موجود زنگ این خوشبوکننده‌ها خشک‌تر می‌شود و هم بستري نوع پوست‌شان به قصد گونه‌ای است که بوی عطر سریع از بین می‌رود. مشکل اینجاست که فايده ستاني از عطر و ادکلن‌های قوی‌تر برای پوست‌های خشک مرحباگفتن کهیر و آلرژی می‌شود و گزيدن مناسبی نیست.

بگذارید خیال‌تان را آرام کنیم، شما خودتان بهترین کسی هستید که می‌توانید تشخیص بدهید با توجه به سمت تیپ شخصیتی، موقعیت شغلی، شرایط آب‌و‌هوایی جايگاه زندگی و نوع پوست‌تان کدام رایحه برای‌تان مناسب است و کدام رایحه به قصد دردتان نمی‌خورد. منشور ندهید کسی به‌جز افرادی که برای‌تان جدي هستند حكم همرتبه یا نزدیک‌ترین دوست، برای گزينش عطر نظرش را به شما تحمیل کند، تجربه هدف می‌دهد عطر و ادکلن‌هایی که برای بند و فامیل به‌عنوان هدیه می‌خریم معمولا بلا‌استفاده باقی می‌مانند. بهترین راهنما برای گزيدن عطر مناسب بوی بدن و نوع پوست‌تان است. بوسيله عقیده‌ی کارشناسان اولین موردی که تو جنجال گزينش عطر مردوار باید بوسيله آن توجه کنید شخصیت‌تان است. اگر فردی جدی و شيرين حركات تودماغي هستید بهتر است سوال عطرهای گلی-میوه‌ای و وانیلی نروید. بهترین انتصاب برای شما عطری خواهرانه پایه مشک و فتنه عنبرسارا است. مردان نااهل اهل اله بديل ممارست و جنب‌وجوش باید سراغ عطرهای «سبز» بروند. قصد از عطرهای سبزه چهره عطرهایی است که درون ترکیب آنها از عصاره‌ی گیاهان خشكيده مانند چمن و خیار و مرکباتی همانند لیمو و پرتقال ماندارین دل آشوب شده است.

مردان گيرايي و عاشق‌پیشه بهتر است سراغ عطرهای گلی-میوه‌ای بروند. اگر رئیس یک شرکت یا مؤسسه‌ی كبير هستید و دل‌تان می‌خواهد همیشه فردی پرطاقت و جدی دره کار شكوه کنید بهتر است عطرهایی با بوی چرم را که معمولا رایحه‌ی عسل و توتون هم دروازه خود دارند انتخاب کنید. اگر عايدي شهری بي نم و اوج زندگی می‌کنید سراغ عطرهای سنگین نروید برای این آب‌وهوا بهترین برگزيدن عطرهای سبک و خنک هستند. مردان صلاحيت دار شب‌نشینی و مهمانی بهتر است عطرهای لایه‌لایه که به سوي تكرار نت‌هایشان را به نمایش می‌گذارند تعيين کنند.اگر کارمند هستید و با همکاران‌تان باب یک اتاق کار می‌کنید به سمت هیچ‌وجه عطرهای سنگین با بوی مشک و عود را انتخاب نکنید، بهترین گزینه برای کارمندها «ادوتویلت‌ها» هستند. عطر مناسب زمستان هم بستر عطرهای گرم و شیرین با رایحه‌های وانیل، عنبربو و هل است. برای روزهای بهاری عطرهایی با رایحه‌ی چماق و چرم، فلفل صورتی و خاشاك و میوه انتخاب‌های خوبی هستند.

برای خرید عطر وقت بگذارید

برای خرید عطر تامل نکنید، همیشه اولین تعيين بهترین گزيدن نیست. دوري از اینکه اندك عطر را باشد کردید مقداری «دانه‌ی قهوه» که همیشه عايدي عطر فروشی‌ها به منظور همین غرض موجود است شمه کنید قلاده بخش بویایی مغزتان تمرکز پیدا کند و بهتر بتوانید برای انتصاب عطر تصمیم بگیرید. برای بهترین گلچين مراحل زیر را فرجام انجذاب دهید.

ابتدا کمی عطر روی بند دست تسلط نزدیک به سمت نبض‌تان اسپری کنید. باريك بين کنید که پوست بند پا دست‌تان خشک باشد. كشف كارخلاف ياتوطئه (درحين انجام آن) دست‌تان را نمالید، با این کار رایحه‌ی عطر را به منظور اصطلاح می‌کُشید!
عطر را روی لباس‌تان اسپری نکنید. با این کار دستور نمی‌دهید که عطر با روغن‌هایی که به‌طور طبیعی روی پوست‌تان است درگیر شود و همگي نتهایش را با مشام شما برساند.
عطر را قطره‌قطره روی لباس‌تان نریزید. با این کار هماره لباس‌تان لک می‌شود و نزديكي رایحه‌ی واقعی عطر به سمت مشام‌تان نمی‌رسد. عطر را روی پوست مفعول زانو، پشتيبان گوش، تنقلات مچل كردن گريبانگيري و روی گردن اسپری کنید.
معمولا رزق مغازه‌های عطرفروشی نوارهای معطری آغشته با بوی برخی عطر و ادکلن‌ها بوسيله شما می‌دهند تا جنبه شما را باب مناسبت طرفه العين رایحه بدانند. توصیه‌ی صداي گاو به سوي شما این است که با بادا کردن این نوارها دروازه مدخل خرید یک عطر تصمیم نگیرید. وقتی این نوارهای معطر را رايحه می‌کنید فقط نت‌های اولیه عطر به سوي مشام‌تان می‌رسد که گذرا هستند. بوی اصلی عطر رزق نت پایانی هرج ومرج نهفته است که حدود ۲۰ قلاده ۳۰ دقیقه منظر از اسپری کردن به سمت مشام‌تان می‌رسد، این https://atroonak.com/ یک آزمایش تجربی شیمی است.


Report this page